Pierwsza gra na Wspólne Granie – The Legend of Zelda: Ocarina of Time

Gramy w dniach 19-28 lutego.

Oczywiście, w rzeczywistości nie istnieje jedna najlepsza gra dla każdego i procenty oraz pozycje na metacritics to bardziej zabawa niż jakiś ostateczny wyznacznik, niemniej Okaryna Czasu ze swoim wynikiem 99/100 uchodzi dla wielu za najlepszą grę wszech czasów, w którą w Polsce… nie grał prawie nikt. Mówimy o arcydziele sprzed bagatela 23 lat i już sam wiek dla wielu stanowić będzie wyzwanie – czy jest w stanie zrobić wrażenie w 2021? Panie i Panowie – The Legend of Zelda: Ocarina of Time, przedstawicielka jednej z największych serii w świecie gier.

Może nigdy nie grałaś w Okarynę lub nawet w żadną Zeldę. Może tak jak ja masz za sobą inne części, a tę jedynie liznąłeś. Może należałeś do wąskiego grona szczęśliwców w naszym kraju, które miało do niej dostęp na przełomie wieków i chętnie sobie ją przypomnisz – niezależnie od odpowiedzi, to świetny moment na zagranie w Ocarina of Time.

Gra ukazała się na Nintendo 64, następnie Nintendo GameCube oraz platformie Virtual Console. W 2011 wyszła jej odświeżona graficznie wersja na 3DS.

Porównanie wersji N64 oraz 3DS

Jak zagrać?

Dla purystów – osoby posiadające 3DS mogą dostać Okarynę w dość niskiej cenie (ok 80 zł). Wersje na N64 oraz NGC są trudno dostępne i nie należą do tanich.

Jeżeli wybierasz emulację na swoim komputerze lub telefonie z Androidem, możesz skorzystać z dowolnej wersji – N64, NGC lub 3DS, ale najlepszym wyborem będzie chyba wersja z NGC z racji na to jak doskonałym emulatorem jest Dolphin.

Przy emulacji wersji z Nintendo 64 lub 3DS sprawdzi się RetroArch.

Widzimy się na grupie na Element lub grupie FB.

Intro The Legend of Zelda: Ocarina of Time

Dołącz do Wspólnego Grania:

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create your website with WordPress.com
Rozpocznij
%d blogerów lubi to: